Ir atgriezusies rubrika "Tramplīns", un šonedēļ ēterā visvairāk atskaņosim apvienības "Latgalīšu reps" otro singlu "Es tycu". Kā izrādās, šī dueta aizmetņi meklējami jau 10 gadu vecā pagātnē. Pateicoties intervijai ar Teni Bikovski, Ivo (zināmam arī kā "Ultimāts") radās iedvesma atgriezties Latgales mūzikā un ierakstīt kaut ko jaunu. Tobrīd otrs projekta dalībnieks Didziss Ludzā bija jau ierakstījis un nosūtījis Ivo demo ar savu pantu un dziesmas “Skots pa lūgu” idejām. Pēc veiksmīgā pirmā singla seko dziesma "Es tycu", kas tapusi sadarbībā ar Ludzas novada bērnu un jauniešu centru, un ir jau otrais debijas albuma "Žārei gaļi” vēstnesis.

 

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katru nedēļu meklējam jaunus māksliniekus, kuru mūzikai pievērst uzmanību, sekot, un kurš, iespējams, vēl ne reizi nav dzirdēts. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv