Ceturtdiena, 2023. gada 1. jūnijs

Vārda diena: Mairita, Bernedīne, Biruta

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Tiešraide

Kā klausīties?

Frekvences

Mobilajās lietotnēs

Meklējot labu mūziku, sanāk iet cauri simtiem dziesmu, lai atrastu to vienīgo, kas sirdij liks pukstēt straujāk.

Radio PIECI aplikācija ļauj atzīmēt savas mīļākās dziesmas un paziņot par tām saviem draugiem sociālajos tīklos. Ar laiku PIECI zinās, kas Tev patīk un ņems vērā Tavu gaumi, veidojot jaunus kanālus.

 

Lejuplādē

 

 

Datorā

Vēl citas stream saites pieejamas http://live.pieci.lv/

Ja mūziku esi pieradis klausīties datorā iTunesWinAmp vai citā audio programmatūrā, radio PIECI vari klausīties, izmantojot šīs saites:

 

Mūs var klausīties TuneIn aplikācijā, kas ir pieejama SmartTV, jaunākajos automašīnu modeļos, planšetdatoros un citur - ja radio PIECI Tavā atskaņotajā vēl nav pieejams, vari mūs klausīties, izmantojot zemāk piedāvātās saites:

Windows Phone u.c.

Laiku pa laikam kāds interesējas par radio PIECI Windows Phone aplikāciju - mums tādas diemžēl nav, jo Windows Phone Latvijā nav pietiekami izplatīts. Tomēr nenokar galvu - mēs cienām katru klausītāju un Windows Phone, kā arī citu mazāk izplatītu viedtālruņu īpašnieki radio PIECI var klausīties mūsu web lapā www.pieci.lv, kas lieliski izskatās un darbojas arī viedtālrunī vai planšetdatorā.

Mūs var klausīties arī TuneIn mobilajā aplikācijā, kas pieejama visām izplatītākajām viedtālruņu operētājsistēmām.

Ja vēlies, lai radio PIECI varētu klausīties citās radio aplikācijās, vari izmantot kādu no zemāk piedāvātajām saitēm vai raksti uz dod@pieci.lv, un mēs mēģināsim Tev palīdzēt!