Producents un bundzinieks Reinis Ašmanis jeb RA savu darbību elektroniskajā mūzikā sāka 2017. gada septembrī, laižot klajā dziesmu “Wild Life”. Viņš aktīvi uzstājas dažādos sastāvos, savā darbībā apvienojot elektroniskās, populārās un džeza mūzikas elementus. Kā mūziķis cieši sadarbojies ar Jelgavas bigbendu un daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem. Kā producents strādā ar duetu “Dvīnes”, dziedātāju Marku Rivu un grupu “Rock’n’Berries”.

Pieci.lv rubrikā “Tramplīns” šonedēļ dziesma “Moments”, kas tapusi kopā ar Ņujorkā dzīvojošo dziedātāju EZIA jeb Elīzu Baķi. Pats RA par to saka: “Mūsdienās bieži vien savu dzīvi uztveram kā “lielo” notikumu kolāžu. Mums ir lieli sapņi, grandiozi plāni, taču tādējādi aizmirstam par to īpašo maģiju, ko sniedz mazas, it kā parastas lietas un situācijas. Bet brīžos, kad tavs mīļotais cilvēks ir tālu prom, tieši ikdienišķie sīkumi un kopīgie mirkļi ir tas, pēc kā ilgojies visvairāk.”

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!