Grupa "The Black Pockets" mūsu uzmanību piesaistīja pirms diviem gadiem ar dziesmu "As Fast As I Can". Toreiz "Tramplīna" vēl nebija, bet tagad ir, un "melnajām kabatām" ir jauna dziesma "Spogulis rozā", kas ir pirmais grupas singls latviski. "The Black Pockets" nosaukums radies, pateicoties grupas bijušajam bundziniekam, kuram bijuši visai stilīgi džinsi ar melnām kabatām. Vēlāk bundzinieks nolicis vālītes un devies kino industrijas virzienā, līdz ar to šobrīd grupā nav bundzinieka, bet ir četri puiši - Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Viņi arī šonedēļ "Tramplīnā".

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!