Eliza (īstajā vārdā Elīza Salinieka) ir jauna latviešu dziedātāja, kas dzīvo Londonā un tur absolvējusi "Tech Music School". Elīza izdevusi vairākus singlus un šobrīd strādā pie sava debijas EP. Mūsu uzmanības lokā viņa nonāca ar iepriekšējās nedēļas "tramplīnista" Makree producēto dziesmu "Mad For You", savukārt sadarbība ar citu producentu - Jake Alder jeb dziesma "Horizon" tikusi atskaņota BBC Introducing. Šīs nedēļas "Tramplīna dziesma "Only Fools Wait" akcentē attiecībās radušās emocijas, kas liek šaubīties un nevieš pārliecību par to, vai attiecībām ir lemta nākotne. Dziesmā tiek atspoguļoti kontrasti - mīlestība, vilšanās un nebeidzami cikli.

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!