Šonedēļ rubrikā "Tramplīns" grupu "Kasetes" un "Boys Will Be Boys" dalībnieks Oskars Tupuriņš jeb Oskars Tu. Aizvadītā gada nogalē Oskars izdeva savu pirmo solo EP jeb mini albumu ar nosaukumu "Demon Free". Kas interesanti, viss mini albums tika ierakstīts kasetē un tikai pēc tam "digitalizēts". Iespējams, tieši tādēļ Oskars savu skanējumu dēvē par "lo-fi soul" mūziku. Ieraksta galvenais vēstījums ir cilvēka dualitātes problemātika un "patiesas mīlestības" koncepts. Daļa no dziesmām pat nav ierakstīta profesionālās studijās, bet gan Oskara guļamistabā vai virtuvē.

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!