DJ Plastic jeb Andris Ratnieks dīdžeja karjeru uzsācis jau 2003. gadā, kopš tā laika regulāri uzstājoties klubos, festivālos un dažādos pasākumos. Mūziķis nodarbojas arī ar oriģināldziesmu veidošanu un producēšanu, kā arī dažādu skaņdarbu remiksēšanu. Jaunais Andra pseidonīms - Funny Cats 995 veidojies no mākslinieka bijušās MySpace paroles “995” un iecienītāko meklēšanas atslēgas vārdu kombinācijas “Funny Cats”. Jaunā dziesma "Bounce" sākotnēji tika izdota kā instrumentāls skaņdarbs, bet pašreizējos apveidus tā ieguva pēc angļu dziedātājas un reperes Nancy Black iesaistīšanās. Starp citu, Nancy daiļradi atzinīgi novērtējuši arī tādi grandi kā Major Lazer un Fatboy Slim.

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!