No 3.februāra plkst. 20:00 Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā būs dzirdams jauns raidījums “Cita Domnīca”. Tā ir tā pati “Domnīca”, tikai mazliet citādāka. 

Raidījumu veido pavisam jauna un ar “svaigu skatu uz dzīvi” radošā komanda - 6 jaunie multimediju producenti - Monika Martinso, Alise Jonāte, Elza Osmane, Artis Eglītis, Jānis Ločmelis un Emīls Trauliņš.

Raidījums tiek veidots, lai plašāk iepazītu šā brīža digitālā laikmeta problēmas - medijpratību, garīgo veselību, savstarpējās attiecības, nākotnes iespējas un jauniešu ikdienu. Sižetos, intervijās, sarunās un diskusijās atklāsim sociālo tīklu lietošanas paradumus, to plusus un mīnusus, noskaidrosim, kas īsti ir mūsdienu jaunā profesija “influenceris”, kāpēc un kā rodas mūsdienu slimības - depresija, veģetatīvā distonija un līdzīgas, motivēsim jauniešus izvēlēties savas dzīves “īsto” ceļu, kā arī vieglā, saprotamā valodā runāsim par ikdienas aktualitātēm.

“Mēs izvēlējāmies runāt tieši par šiem tematiem un aktualitātēm, jo paši esam jaunieši, kuriem rūp šīs lietas. Mums pašiem “iedegas acis”, kad jūtam iespēju runāt, izglītot, iedvesmot citus jauniešus un likt aizdomāties par lietām, kuras šajā gadsimtā ir svarīgas”, stāsta raidījuma producente Monika Martinso.

Pirmajā raidījumā 3.februārī klausītājiem būs iespēja iepazīties ar vairākiem tematiem, kuri plašāk tiks apskatīti sezonas laikā. Raidījumā būs 3 viesi - jaunieši - Latvijā pazīstams influenceris, meitene, kura ir saskārusies ar kādu no “modernajām” slimībām un nebaidās par to atklāti runāt, kā arī Latvijā populāra vieglatlēte. 

Raidījuma veidotāji grib dzirdēt to, kas ir sakāms pašiem jauniešiem, grib viņus iesaistīt raidījumu tapšanā. Kā viņi to panāks? Seko līdzi @piecilv sociālajiem tīkliem un Tu to sapratīsi!

Tiekamies katru svētdienas vakaru 20:00!

“Cita Domnīca” radošā komanda.