Latviešu elektroniskās mūzikas producents Mickeen, īstajā vārdā Miks Pinzulis, ar mūzikas producēšanu nodarbojas vairāk nekā trīs gadus, veidojis remiksus gan populārām, gan mazāk zināmām dziesmām. Mickeen ir arī pasākumu dīdžejs, dažādos klubos un bāros viņš ir manāms bieži. Vasarā Miks piesaistīja īpašu uzmanību ar grupas Franco Franco dziesmas 'Up' remiksu, kuru atskaņoja Latvijas radiostacijas. Taču šoreiz, sadarbībā ar solistu Džonu Lankfordu (John Lankford) no ASV, radījis oriģināldziesmu.

 

Mickeen stāsta par dziesmu:

Ar Džonu Lankfordu sadarbojamies jau ilgāku laiku – viens otram mēdzam nosūtīt dziesmu idejas vai motīvus, kā arī kopīgi esam veidojuši dziesmu remiksus. Kad demonstrēju Džonam dziesmas "Clear Mind" ideju, viņam uzreiz radās melodija, kas iepatikās arī man.

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!