Makree (īstajā vārdā Mārtiņš Makreckis) ir elektroniskās mūzikas producents un dīdžejs no Ventspils. Viņa mūziku augstu novērtējuši lieli vārdi deju mūzikā - Annie Mac, Disclosure, Oliver Heldens, Sandy Rivera, u.c. Latvijā Makree sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā Dons, Māra Upmane - Holšteine, Dvīnes, Edvards Grieze jeb Ed Rallidae, u.c. 2018. gada sākumā Makree pārstāvēja Latviju lielākajā Eiropas jaunās mūzikas gadatirgū Eurosonic. "Never Been in Love" ir Mārtiņa sadarbība ar panākumiem bagāto britu producentu un dīdžeju Secondcity. Abu kopdziesmu marta sākumā izdeva viena no trim lielākajām ierakstu kompānijām pasaulē - Sony Music.

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!