No 11. maija Latvijas Radio 5 ēterā atgriežas sporta raidījums „Radio rings,” kuru vadīs tā iepriekšējais līdzvadītājs Renārs Penezis. „Radio rings” skanēs ēterā ceturtdienās pl. 19:00. Renārs Penezis ir „Radio rings” spēles otrās sezonas uzvarētājs, kas ēterā bija  dzirdams arī aizvadītā gada rudenī.

Renārs ir cēsinieks, kurš  ar sportu aizraujas jau kopš agras bērnības, kad sešu gadu vecumā sāka apmeklēt basketbola treniņus.  Lai gan profesionālajā sportā neizdevās gūt panākumus, interese par sportu ir tikai augusi augumā un Renārs lepojas ne tikai ar ierasto sporta veidu pārzināšanu, bet aizraujas arī ar sekošanu līdzi snūkeram, kērlingam un citiem netradicionāliem sporta veidiem. Ikdienā Renārs ļoti daudz nodarbojas ar sportu – brauc ar velosipēdu, skrituļslidām, spēlē tenisu un pludmales volejbolu, bet ziemā slēpo ar distanču slēpēm.

 

Radio rings atgriešanās raidījuma centrālā tēma būs skriešana un Rīgas Lattelecom maratons, kas jau šo svētdien, 14.maijā pulcēs tūkstošiem skrējēju no visas pasaules. Raidījumā viesosies skriešanas entuziasts, ultramaratonists un Rīga – Valmiera 107 km skrējiena organizators Matīss Vecvagars.

Raidījums skanēs  ik nedēļu ceturtdienās, pl. 19:00 un tajā tiks apskatīti svarīgākie notikumi   Latvijas un pasaules sporta pasaulē, raidījumā viesosies Latvijas populārākie sportisti, tautas sporta entuziasti un ik raidījumā  apskatīsim arī netradicionālākos sporta veidus,  ar kuriem nodarbojas Latvijā.