Šoreiz raidījumā "Pīci Breinumi" viesosies viena no populārākajām DJ meitenēm - DJ Deila. Viņa ir no Viļāniem. Savu DJ karjeru viņa ir aizsākusi salīdzinoši nesen, taču jau ir paspējusi uzstāties uz neskaitāmām leilajām skatuvēm dažādos festivālos un svētkos vasaras sezonā, pastāvīgi spēlē dažādos pasākumos, kā arī ir populārākajos Latvijas bāros un klubos. 
Savos priekšnesumos labprāt spēlē hip-hop, r'n'b, house mūziku, kā arī latviešu un ārzemju hītus. Pēdējos sešus gadus ir strādājusi par kruīza (Rīga - Stokholma) vadītāju, taču tas nav devis pilnīgu piepildījumu. Kā pieņemt tik svarīgu lēmumu, un sākt darīt to, kas tiešām patīk? Kā ir būt sievietei DJ? Kāda ir viņas ikdiena, un kā patīk atpūsties? Par to izvaicāsim pašu DJ Deila.
Pārbaudīsim arī, cik labi DJ Deila pazīst latgaliešu dziesmas un kuras sola iekļaut nākotnē savos priekšnesumos.

 

Vēl radiījumā tiks runāts :

- Par iespēju jauniešiem vecumā 18-30 gadiem iesaistīties 3 mēnešu brīvprātīgā darba projektā Indijā, Taizemē vai Kolumbijā. 

- Noskaidrosim, ko parkour dara VIĻĀNOS?! 

- Un kā izvēlēties atpūtas programmu Latgalē šai sestdienai!? Tautumeitas koncerts  vai Upītes Uobeļduorzs 18.gadu jubilejas festivāls?