Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas audzēkņi iestudējuši Zigmara Liepiņa un Andas Manfeldes muzikālo drāmu "ADATA", kas vēsta par jaunas, jaukas, pozitīvas meitenes, vārdā Krista, cīņu ar narkotiku atkarību, kas radusies satiekot "nepareizos" cilvēkus un iekrītot "dziļā bedrē". Uzvedums tapis kā ieskaites darbs skatuves kustības un runas kultūras mācību priekšmetā, bet tad izaudzis par kaut ko lielāku, kas aizvedis visai negaidītā piedzīvojumā, apbraukājot vairākas pilsētas un izrādot savu veikumu plašākai auditorijai. 

"Sākumā vispār nebija viegli. Vajadzēja arī paskatīties kādas filmas, jo mēs ja dzīvē neesam to piedzīvojuši. - Un labi, ka tā!" 

Iniciatore bija priekšmeta skolotāja Ingrīda Balode, bet uzveduma tapšanā piedalījās arī Guntra Kuzmina-Jukna un Solvita Ivanova. Raidījumā viesojās neliela daļiņa no visa uzveduma - Diāna Kempiša, Gunta Greisle, Laima Tihovska un Guntars Poplavskis, kuri ne vien izstāstīja šo skarbo stāstu, bet arī nodziedāja vairākus gabalus no šīs muzikālās drāmas.

Veiksmi un izdošanos jaunajiem censoņiem turpmākajā muzikālajā un skatuves karjerā! Un gaidīsim operu, ko jaunieši plāno iestudēt vēl šajā mācību gadā!