Kā jau tas ierasts, jauna nedēļa atnes jaunas mūzikas skaņas, kuras ēterā metas atskaņot Pieci.lv dīdžeji. Jaunumos ierakstās arī pašmāju mūziķi - Evija Smagare, kura ir publicējusi debijas albuma pirmo singlu, kā arī Ozols, kurš sadarbojies ar Katapullt. Viņi radījuši EP "Kruīza kontroles zēni".  

Lasi zemāk, uz kāda viļņa šajā nedēļā ir Artis Volfs, pēcpusdienas ar Karmenu Stepanovu, "Pieci brauc" ar DJ Rudd un vakara noslēdzošais cēliens - "Naktslokāls"! 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Clairo - Sofia 

 

Dziesma, ko kā pēdējo singlu Clairo izdeva, pirms pasaules vērtējumam pasniedza savu debijas albumu "Immunity" (to iepazīstam pēcpusdienās!). Dziesmas tapšanā viņai palīdzēja Danielle Haim, kā arī kādreizējais "Vampire Weekend" taustiņinstrumentālists Rostam Batmanglij - kopā viņi ir radījuši gardu guļamistabas popdziesmu. 

 

Nedēļas plate 

Clairo - Immunity 

 

Clairo, īstajā vārdā Klēra, ir amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore, kura savā 2017. gadas slavas lēcienā joprojām vaino vietnes "Youtube" algoritmu. Tieši tur viņa publicēja paštaisītu video dziesmai "Pretty Girl", kas īsā laikā sasniedza miljoniem skatījumu. Ilgi nedīdoties ap panākumiem, 2018. gadā Clairo izdeva debijas EP "Diary 001", savukārt šī gada augustā debijas albumu "Immunity", ar ko ik dienu iepazīstina Karmena Stepanova. 

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts 

HAIM - Summer Girl  

 
Dziesmas aizmetņi meklējami 2017. gadā, kad viena no HAIM māsām - Danielle, tika izvesta cauri pārdzīvojumiem, kas saistīti ar viņas drauga un grupas producenta veselību. No neziņas un bailēm tapusī dziesma vēsta par vēlmi kaut ar domu spēku uzlabot otra cilvēka pašsajūtu, atbalstīt viņu un "būt viņa saulei" pat esot tālu prom. Nedaudzi jau paspējuši "Summer Girl" noskaņu savilkt kopā ar Lou Reed "Take a Walk on the Wild Side". Vai tā ir? Klausāmies "Pieci brauc" ar DJ Rudd!  
 

"Naktslokāla" vokāls 

Tones and I - Dance Monkey 

 
Dziedātāja no Austrālijas skan "Naktslokālā" ar savu izlaušanās singlu "Dance Monkey", kas ar milzīgiem panākumiem seko februārī izdotajam "Johnny Run Away". Neviens vien lēš, ka tieši šīs meitenes skanējums ir tas, kas Austrālijai jau sen bija nepieciešams. 
 

Jaunumi latviešu  mūzikā 

Ozols & Katapullt - Kruīza kontroles zēni 

Evija Smagare - Lielceļš 

Sniedze Prauliņa - Saturna josta (Shri Alex Remix)