Pamazām pošamies svētku drānās, 18. novembri un Latvijas simtgadi sagaidot, bet tikmēr neaizmirstam arī par mūzikas jaunumiem un Pieci.lv dīdžeju izvēli šai nedēļai. Runājot par pašmāju mūziku, esam sagaidījuši Ozola jauno albumu "Neona pilsēta", un vēl kāds ar "neonu" visai cieši saistīts jaunums - klajā laists apvienības "Neon Saturdays" ieraksts "Freaks in the Ocean". Latvijā zināmi mākslinieki apvienojušies zvaigžņu korī "Tev tuvumā" un izdevuši kompozīciju "Gaismiņ, teci man pa priekšu". Noteikti jāpiemin arī Jāņa Stībeļa un draugu "Latvijas Dzintara stāsts". Vēl mūsu ausis priecē divi jauni dueti: Markus Riva & Aminata ("Last Dance"), kā arī Elza Rozentāle & Jānis Niedra ("Klusi jo klusi"). Savukārt Lauris Reiniks piedāvā dziesmu "Viss labi būs" no drīzumā gaidāmās filmas "Jaungada taksometrs".

 

Martas plate

Muse - Simulation Theory

9. novembrī klajā laists britu apvienības 8. studijas albums. Tajā grūti nepamanīt 80. gadu popkultūras ietekmi, liekot sintezatoru skaņu faniem uzgavilēt, bet kritiķiem pastrīdēties par to, cik veiksmīga ir šī izvēle. Lai nu kā - katru dienu pa vienai dziesmai no "Simulation Theory" šonedēļ Martas Grigales ētera laikā. 

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Markus Riva & Aminata - Last Dance

 
Ir dzimis jauns duets! Latvijā labi zināmie mūziķi Aminata un Markus Riva apvienojuši spēkus un, sadarbojoties ar producentu Kasparu Ansonu, radījuši dziesmu, pie kuras noteikti varēsi izdejoties.
 

"Pilnīgs vakars" nedēļas dziesma

Foster The People - Worst Nites

Kaut arī viņu lielākais hits "Pumped Up Kids", šķiet, joprojām ir nepārspēts, šis jaunums no "Foster The People" iekustinās un iekrāsos dzīvi pelēkajā gada sezonā.

 

Pašmāju mūzikas jaunumi:

  1. Ozols - Neona pilsēta
  2. Markus Riva & Aminata - Last Dance
  3. Neon Saturdays - Freaks in the Ocean
  4. Elza Rozentāle & Jānis Niedra - Klusi jo klusi
  5. Tev Tuvumā - Gaismiņ, teci man pa priekšu
  6. Jānis Stībelis un draugi - Latvijas Dzintara stāsts
  7. Lauris Reiniks - Viss labi būs