Par jaunām skaņām aprīļa izskaņā parūpējies ne viens vien mūziķis kā ārzemēs, tā arī Latvijā. Viens no tiem ir Kashuks, kurš ne tikai publicējis albuma priekšvēstnesi "Bliss", bet arī maija beigās sola atklāt pašu pilnmetrāžas ierakstu. Putekļus no elektroniskās mūzikas apvienības "Bandmaster" dziesmas "About You" ir notrausis producents un dīdžejs Makree - kā tagad skan dziesma, vari uzzināt zemāk! Un vēl, ar jaunu dziesmu klausītājus priecē MARTA. Dziesma "Pulss" tapusi dziesmu rakstīšanas nometnē "RIGaLIVE".

Zemāk aplūkojam arī to, kādas dziesmas un mūziķus šajā nedēļā izcelt izvēlējušies mūsu dīdžeji. 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu 

Le Bloom - Just Want To 

 
Divi īri - meitene un puisis, satikās un 2016. gadā radīja apvienību "Le Bloom", kuras aktuālo singlu "Just Want To" pavasara saulē šonedēļ izcēlis Artis Volfs. Apvienību iedvesmo tādi mūzikā zināmi vārdi kā "Disclosure", Jamie xx un "Hot Chip". Vai to ietekmi var dzirdēt? Noskaidrojam otrajās brokastīs! 
 

Nedēļas plate 

SOAK - Grim Town 

 
Četrus gadus gaidījām un beidzot sagaidījām SOAK jaunāko ierakstu ar nosaukumu  "Grim Town". Tas seko viņas kritiķu augsti novērtētajam debijas albumam "Before We Forgot How To Dream" un stāsta par dziedātājai aktuāliem tematiem - šķiršanos, depresiju, trauksmi, attiecībām un pārmaiņām.  
 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts 

X Ambassadors - Hey Child 

 
Spēcīgi pieteikuši atgriešanos ar "Boom", "X Ambassadors" publicējuši otro singlu no 14. jūnijā gaidāmā albuma "ORION". Kā medijiem stāsta grupas līderis Sems Harris, albums ir oda brālībai, un liela daļa dziesmu ir par viņa attiecībām ar brāli Keisiju, kurš grupā pārvalda taustiņistrumentus. 
 

Naktslokāla vokāls 

Martin Garrix feat. Macklemore & Patrick Stump - Summer Days

 
Vērā ņemamā trīsvienība publicējusi savu versiju par vasaras hitu. Viens no vaininiekiem - producents Martins Gariks, dziesmu raksturo kā melodiju, kas jāatskaņo, dodoties braucienos ar draugiem. Logi vaļā un "Summer Days" pilnā skaļumā. Ja notver dziesmu "Naktslokālā", izmēģini producenta recepti! 
 
Jaunumi latviešu mūzikā
 
  1. Makree vs. Bandmaster - About You 
  2. MARTA - Pulss
  3. Kashuks - Bliss