Kamēr vieni bauda pirmās dzīves ballītes, tikmēr citi jau pelna iztiku. Ko nozīmē būt jaunam un veiksmīgam? Pieredzē dalās Patrisha, Jēkabs Lagūns un Līva Šķirus.

Visa pasaule pavisam nesen uzzināja to, ka Kailija Džennere vien 21 gada vecumā ir kļuvusi par jaunāko miljardieri pasaulē. Mums visapkārt parādās arvien jauni cilvēki, kuri sasniedz lielas lietas. Un, ja mēs skatāmies uz to, kas tad īsti ir "lielas lietas", tad jāsaka, ka tas dažreiz ir vienkārši mazliet lielākas atbildības uzņemšanās. Mums visapkārt netrūkst jauniešu, kuri dara un dara daudz, vēl atrodoties vidusskolas solā. 

"Cita domnīca" iepriekš apskatīja to, kā izvēlēties dzīves "īsto" ceļu, pēc tam, kad pabeigtas mācības vidusskolā. Ir jaunieši, kas zin, ko dzīvē vēlas darīt jau pirms vidusskolas beigšanas. Kā viņi to panāk? Kāda atbildība gulstas uz viņu pleciem? Ko viņi palaiž garām un ko iegūst?

Runājam par atbildību, kļūdām, draugiem, kā arī saviem un vecāku pareizajiem lēmumiem.

Ciemos:

Pirmā latviete, kura noslēgusi līgumu ar Universal Music Group- Patrisha. Viņa raidījumā iepazīstina ar to kā ir būt vien 17 gadus jaunai un būt jau ar abām kājām mūzikas biznesā. Patrisha stāsta arī par Billie Eilish, sajūtām un emocijām tad, kad esi spiests pieaugt ātrāk nekā citi vienaudži.

Ne tikai mūzika, bet arī sports bieži vien ir tas, kas liek jauniešiem agrākā vecumā izvākties no vecāku mājām, iemācīties pašam gatavot ēst un rūpēties par sevi. Tieši tāpēc raidījumā ciemos 17 gadus jaunais FK Metta spēlētājs, viens no spēcīgākajiem jaunajiem futbolistiem Latvijā- Jēkabs Lagūns.

Dzīves ceļu ietekmē ne tikai lēmumi, kuri pieņemti vidusskolas laikā, bet arī pēc tam, par to lieliski spēj stāstīt repera Reika māsa- Līva Šķirus, kura ir gados jauna juriste, iepriekš bijusi grupas "Olas" menedžere. 

Viegls, motivējošs un pozitīvs raidījums. Klausies un iedvesmojies!