Pieminot 22. maija teroraktu, kad dziedātājas Arianas Grandes koncerta laikā nogranda sprādziens un bojā gāja 22 cilvēki, piedāvājam 4. jūnijā noklausīties tiešraidē koncertu, kas notiks Mančestrā. Līdzās Arianai Grandei, koncertā uzstāsies arī citi mūziķi un grupas, kuras izrāda cieņu upuriem un viņu ģimenēm, kā arī vāc ziedojumus, lai palīdzētu cietušajiem. 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā koncertu komentēs raidījuma "Pilnīgs vakars" vadītāja Karmena Stepanova. 

BBC mūzikas un radio direktors Bobs Šenans sacījis, ka "One Love Manchester" koncerts būs īpašs notikums, kas izskanēs Mančesterā, Lielbritānijā un pasaulē. Koncerta mērķis ir apvienot cilvēkus, un BBC ir lepni, ka pārraidīs projektu. Tas būs aizkustinošs veltījums upuriem un viņu tuviniekiem. 

Koncertā uzstāsies Ariana Grande, Džastins Bībers, Coldplay, Keitija Perija, Mailija Sairusa, Farels Viljams, Take That, kā arī Little Mix, Robijs Viljams un Black Eyed Peas. 

Nauda tiks novirzīta īpaši izveidotam fondam, kura mērķis ir atbalstīt tos, kurus skāris asiņainais terorakts, savukārt cilvēkiem, kuri bija nopirkuši biļetes uz Arianas Grandes koncertu, ieeja piemiņas pasākumā ir bez maksas. 

Koncertu piedāvā BBC sadarbībā ar Euroradio.