Šonedēļ rubrikā "Tramplīns" progresīvais radošais kolektīvs "Kontraflovs" (no angļu val. - pretplūsma). Kolektīvu veido 3 producenti, no kuriem divi ir arī MC. Jauni un ambiciozi, jūlija nogalē izdeva savu debijas albumu "SSB", kurā piedalās tādi Latvijas hip-hopa smagsvari kā ansis, Edavārdi, Ozols un Pionieris. Rubrikā "Tramplīns" esam izvēlējušies dziesmu "Cita izpratne", kurā dzirdams arī regeja mākslinieks no Hjūstonas - Whadel.
 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām! Katru nedēļu atrādām kādu jaunu mūziķi, kura mūzikai pievērst uzmanību, kuram sekot, un kurš iespējams vēl ne reizi nav dzirdēts. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku mums atsūtīt uz e-pastu latviesi@pieci.lv