Šonedēļ rubrikā "Tramplīns" bijušais grupas PeR dalībnieks un Latvijas pārstāvis konkursā "Jaunais vilnis 2013" - Pēteris Upelnieks. Pēdējos gados Pēteri manījām pie raidījuma "Vakars ar Renāru Zeltiņu" mūziķiem, GACHO grupā pēc Justa aiziešanas no tās, kā arī piedaloties dažādu vietējo hiphopa mākslinieku dziesmās. Mūziķu aprindās Pēteris zināms arī kā producents. Vēl maijā viņš paziņoja, ka turpmāk darbosies zem pseidonīma "The Inside". Tomēr nupat klajā ir nākusi dziesma "Covered in Light" kā Pēterim Upelniekam, ko viņš sarakstījis ar savu amerikāņu draugu Justin Black.

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām! Katru nedēļu atrādām kādu jaunu mūziķi, kura mūzikai pievērst uzmanību, kuram sekot, un kurš, iespējams, vēl ne reizi nav dzirdēts. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku mums atsūtīt uz e-pastu latviesi@pieci.lv