Šonedēļ rubrikā “Tramplīns” psihodēliskā roka apvienības The Bad Tones dziesma “Hot Headed Woman”, kas ir grupas 1. singls pēc nosaukuma maiņas. Iepriekš puišus - Edvardu, Rūdolfu, Albertu un Kalvi pazinām kā The Pink Elephant.

Grupa The Pink Elephant tika dibināta 2013. gada sākumā, pirmo reizi uz skatuves četrinieks kāpa tā paša gada novembrī. Puišiem ir dažādu mūzikas žanru fons - indie, džezs un blūzroks, kas vienuviet satiekas grupas dziesmās. Katra no tām ir atsevisķš ceļojums, kā laikā dzied un spēlē viņi visi.

Savulaik grupas dalībnieki ir redzēti Pyro Trees, The Moonhouse, MonkeyRocks un citu apvienību sastāvos.

 

"Tramplīns" ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.