Šonedēļ rubrikā “Tramplīns” Madaras Dzintaras dziesma “Ezers”, kā mūzikas un vārdu autore ir viņa pati. Kā stāsta Madara, “dziesma ir vasara, plašums, atspulgi un  nepārejošs miers”. Dziesmā viņa ierakstījusi bezgalīgās sajūtas, kas rodas ezera krastā vai skatoties zvaigžņotās debesīs.

Madara Dzintara absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju, kam līdzās vienmēr aizrāvusies ar mūziku un dziedāšanu, tostarp koros un ansambļos. Viņa jau septīto gadu dzied Rīgas Gospelkorī, kā arī aizraujas ar savas mūzikas radīšanu.

2016. gadā Madara piedalījās konkursos “Riga Jazz Stage” un “Ghetto faktors",  un šobrīd ir projekta "MESA" sastāvā. 

"Tramplīns" ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.