Šonedēļ rubrikā “Tramplīns” jauna dziedātāja un dziesmu autore Kristiāna Bumbiere. Līdz šim ar panākumiem piedalījusies dažādos muzikālos projektos un konkursos, tostarp šovā "Koru kari 2". “Guiding Light” ir Kristiānas pirmā oriģināldziesma, kas tapusi sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu. Tas ir vasarīgs stāsts par iemīlēšanos un skaistajām sajūtām, kas tās pavada.

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām! Katru nedēļu atrādām kādu jaunu mūziķi, kura mūzikai pievērst uzmanību, kuram sekot, un kurš iespējams vēl ne reizi nav dzirdēts. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku mums atsūtīt uz e-pastu
latviesi@pieci.lv.