Šonedēļ viss ir kājām gaisā - vakari kļuvuši par rītiem, nemanot piezadzies arī rudens drēgnums, bet viens gan nemainās - mēs atrodam jaunu mūziku. "Latgalīšu Reps" piedāvā jaunu dziesmu "Reita Panorama", kas tapusi sadarbībā ar "Sudraba Sirds" un DJ Aspirins. Dziedātāja un dziesmu autore Evija Vēbere laidusi klajā savu pirmo solo albumu "Sirdsbūt". Tā skaņu sintēzi, tembru un daudzslāņainību Evija veidojusi un iespēlējusi pati. Arī Reiks piedāvā jaunumu - dziesmu "Šonakt", piedaloties Jānim Krūmiņam. Savukārt jaunais brāļa un māsas mūzikas projekts "Beat Friend" piedāvā savu pirmo dziesmu "All New".

 

Kas īpašs šīs nedēļas Pieci.lv dīdžeju izvēlē? Lasi tālāk un noskaidro!

 

"Pilnīgs rīts" nedēļas dziesma

MØ - Blur

"Piecu rītu" vietu šonedēļ ieņēmis "Pilnīgs rīts" Alekša Vilciņa un Karmenas Stepanovas vadībā, kuru izvēle par labu dāņu māksliniecei MØ. Pēc mēneša viņa sniegs koncertu tepat Rīgā, bet jau šobrīd varam klausīties dziesmas no mūziķes jaunā albuma "Forever Neverland".

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

CHAI - N.E.O.

 
Mana, Kana, Yuki, un Yuna ir šo četru japāņu meiteņu vārdi, un viņas kopā radījušas ko ļoti spilgtu.

 

Martas plate

MØ - Forever Neverland

 
Šķiet, nebijis gadījums Pieci.lv dīdžeju izvēlētās mūzikas vēsturē - viens mākslinieks kļuvis gan par kādas nedēļas dziesmas, gan albuma vaininieku. Tas izdevies trīsdesmitgadīgajai dāņu mūziķei Karen Marie Aagaard Ørsted Andersen jeb vienkārši MØ. Viņas otrais studijas albums iznāca 19. oktobrī, un tajā atrodamas sadarbības ar Charli XCX, "What So Not", Empress Of u.c.
 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Friendly Fires - Heaven Let Me In

 
Magnuss Eriņš pēc atvaļinājuma atgriezies pie "Pieci brauc" stūres un lēmis par labu britu mūzikai. Kā stāsta "Friendly Fires" solists Ed Macfarlane, šī ir dziesma par sevis pieņemšanu. Tā ir priekšvēstnesis 2019. gadā gaidāmajam apvienības trešajam albumam. Un, ja albums būs tikpat labs, kā šis "Disclosure" producētais singls, tad to noteikti ir vērts gaidīt! 
 
 
Jaunumi pašmāju mūzikā
  1. Latgalīšu Reps pied. Sudrabu Sirds & DJ Aspirins - Reita Panorama 
  2. Reiks pied. Jānis Krūmiņš - Šonakt
  3. Evija Vēbere - Sirdsbūt
  4. Beat Friend - All New