Svaigs DNCE singls, Lieldienās atripojis arī OLAS debijas albums un, protams, jaunais Kendrick Lamar ieraksts. Damn! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ketijas Šēnbergas #NedēļasPlate

Kendrick Lamar - DAMN.

Damn. Ceturtais amerikāņu repera Kendrick Lamar albums ir klāt, un tas ir tieši tik lielisks, cik bijām gaidījuši. Ar albuma izdošanu, protams, viss vēl nav beidzies, tikko iznācis mūzikas video klips vienai no albuma dziesmām - 'DNA.', tāpat izziņots, ka albums pavisam drīz būs pieejams arī vinila formātā.

Šonedēļ Ketija Šēnberga katru dienu nospēlēs kādu no “DAMN.” 15 dziesmām, nepalaid garām!

 

 

Pieci Brauc #IerakstuIeraksts

DNCE feat. Nicki Minaj - Kissing Strangers

Pagājušajā gadā funk-pop apvienība DNCE laida klajā savu debijas albumu, nu dzirdams kas pavisam svaigs - 'Kissing Strangers', kopdarbs ar reperi Nicki Minaj, kura arī albumu sakarā klusē jau kopš 2014. gada. Nav zināms, vai jaunais DNCE skaņdarbs ir priekšvēstnesis svaigam albumam, bet to noteikti vari dzirdēt visu šo nedēļu raidījumā “Pieci brauc”!

 

 

Pilnīgs Vakars #NedēļasDziesma

Bishop Briggs - The Fire

24 gadus jaunā britu māksliniece Bishop Briggs (Sarah Grace McLaughlin) laidusi klajā jaunu singlu, kas pilnībā atbilst tā nosaukumam - 'The Fire'. Jau iepriekš raidījumā “Pilnīgs vakars” esam klausījušies tādas mākslinieces dziesmas, kā 'River', 'Be Your Love' un 'The Way I Do', laiks kam svaigam!

'The Fire' no Bishop Briggs - raidījuma “Pilnīgs Vakars” nedēļas dziesma, šonedēļ to klausies katra raidījumā sākumā!

 

 

Arta Volfa #JaunāsMūzikasStūrītis

Young Yizzy - This Is Life

Pavisam nesen reperis Young Yizzy izdeva savu debijas minialbumu “This Is Life” ar sešām jaunām, lieliskām kompozīcijām. Tituldziesmu no albuma, 'This Is Life', šonedēļ vari dzirdēt arī Arta Volfa jaunās mūzikas stūrītī. “Reperim Stormzy uzradies cienīgs sekotājs,” par Young Yizzy izsakās Artis Volfs.

 

 

Jaunums latviešu mūzikā

OLAS - Ir klāt  

Kā jau solīts, apvienības OLAS debijas albums “Ir klāt”... ir klāt! Albumā klausāmas 14 prikolrepa kompozīcijas, kas tapušas no apvienības pirmssākumiem līdz pat šī gada pavasarim, tostarp OLU populārākie singli “Daudz naudas”, “Dzīvoju pie mammas”, kā arī daudzas vēl nedzirdētas dziesmas.

Tāpat, 21. aprīlī OLAS sāk savu Latvijas koncerttūri “Vai tu esi gatavs?”, kuras laikā apceļos vairākas Latvijas pilsētas - Daugavpili, Madonu, Valmieru, Alūksni, Ogri un citas. Lielais tūres noslēgums gaidāms 26. maijā, koncertzālē “Palladium Riga”.