Katru nedēļu raidlaiki īpaši izceļ kādu dziesmu vai ierakstu un spēlē to nedēļas garumā, piesakot un atgādinot. Zemāk atradīsi svaigskaņas, kas jāliek ausīs šajā nedēļā. Sākot no The National, turpinot ar Tove Lo, Donu un citiem. 
 

 

 

 

 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Jarami - Pretty Big House

 

Jarami ir divi puiši no Zviedrijas, kuri Frank Ocean palīdzēja uzmeistarot dziesmu “Chanel”. Paši taisa tādu mūziku, kurā kā sastāvdaļas kombinē pop, house un tropical house žanrus.

 

#NedēļasPlate pie Ketijas Šēnbergas

The National - Sleep Well Beast

 

Šonēdēļ Ketija ne tikai ved cauri darba dienai, bet arī nospēlē svaigas skaņas no The National jaunākā ieraksta, kas iznāca 8. septembrī un ir viņu septītais albums. Kā vēsta ārzemju mediji, Mets Berningens nedzied par to, cik dzīve ir skaista - viņš dziedot stāsta, kā to izturēt.

 

Braucamdziesma no “Pieci brauc”

Tove Lo - Disco Tits

 

Pirms 5 dienām Tove Lo atklāja savu jaunāko singlu “Disco Tits”, kas ir arī raidījuma “Pieci brauc” ierakstu ieraksts, kuru viņa rakstīja kopā ar ilgtermiņa sadarbības partneriem - producentiem The Struts. Zviedru mūziķe rudenī plāno izdot arī pilnmetrāžas albumu, kā nosaukums būs “Blue Lips [Lady Wood Phase II]”.

 

“Pilnīgs vakars” nedēļas dziesma

Beck - Up All Night

 

Singls, kas pirmoreiz tika izdots pirms gada, beidzot sagaidījis tam atbilstošu video un būs Beck jaunajā albumā “Colors”, kas iznāks šī gada 13. oktobrī. Zīmīgi, šis ieraksts būs mūziķa 13. albums.

 

Jaunums latviešu mūzikā

Dons - Pa ceļam


Savā mūzikā Dons ir uzdevis daudzus jautājumus, un nu atgrieziesies pie susuriņiem ne tikai ar jaunu singlu, viņš izziņojis arī lielkoncertu, kas notiks nākamgad. Dziesma ir kopdarbs ar Arni Račinski un Dona dziesmu tekstu autoru Ingu Bērziņu.