Beidzot esam sagaidījuši Lorde jauno albumu, svaigas skaņas arī no Martin Solveig, Alvvays un citiem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ketijas Šēnbergas #NedēļasPlate

Lorde - Melodrama

Pēc ilgas gaidīšanas, beidzot ir ieradies Lorde jaunais, fantastiskais albums “Melodrama”. Šonedēļ katru dienu Ketija Šēnberga nospēlēs kādu no 11 albuma kompozīcijām, par albumu un konkrēto dziesmu pastāstot vairāk. Uzgriez, klausies, izsaki viedokli!

 

 
 

Arta Volfa #JaunāsMūzikasStūrītis

Alvvays - In Undertow

Indie bērniem no Toronto padevusies bezgala skaista dziesma par šķiršanos,” saka Artis Volfs.

Alvvays jaunais albums “Antisocialities” iznāks 8. septembrī, Volfa “jaunās mūzikas stūrītī” šonedēļ dziesma 'In Undertow'!

 

 

PilnīgsVakars #NedēļasDziesma

Martin Solveig feat. Alma - All Stars

Lielisku vasaras dziesmu piegādājis Martin Solveig, viņa jaunajā singlā ar saviem vokāliem piedalījusies arī somu dziedātāja Alma, kas klausītājiem jau zināma ar tādām dziesmām, kā 'Karma' un 'Dye My Hair'.

Dziesmu 'All Stars' pirmssvētku nedēļā katru vakaru klausies raidījumā “Pilnīgs vakars”!

 

 

 

Pieci Brauc #IerakstuIeraksts

Calvin Harris feat. Pharrell Williams, Katy Perry & Big Sean - Feels

Skotu dīdžeja un mūzikas producenta Calvin Harris piektais albums gaidāms uzreiz pēc Jāņiem, 30. jūnijā, pirms pāris dienām mums tika dota iespēja iepazīties ar vēl kādu no tajā iekļautajām kompozīcijām. Līdzās jau dzirdētajām dziesmām 'Slide' un 'Heatstroke' albumā būs dzirdama arī kompozīcija 'Feels', tajā piedalījušies tādi mākslinieki, kā Katy Perry, Pharrell Williams un Big Sean. 

Gaidot Calvin Harris piekto studijas albumu "Funk Wav Bounces Vol. 1", šonedēļ raidījumā "Pieci brauc" klausāmies dziesmu 'Feels'.