Mūs joprojām lutina neticami silta atvasara, taču vēl vairāk par gaisa temperatūru mums interesē tas, cik karsta ir jaunākā mūzika. Runājot par pašmāju jaunumiem, šoreiz gribam pieminēt ausīm tīkamu kopdarbu ar nosaukumu "Stars", kuru radījuši grupa "Triana Park" un Jānis Aišpurs. Savukārt muzikālā apvienība "Bad Habits" piedāvā savu jaunāko veikumu "Black Hawk".

Pieci.lv dīdžeji arī šonedēļ ir izvēlējušies karstākos singlus un albumus, tāpēc lasi un uzzini, ko Artis Volfs sarūpējis "Jaunās mūzikas stūrītim", kas šonedēļ ir "Martas plate", kāda dziesma skanēs "Pieci brauc", kad no darba dosies mājup, un kādu jaunumu par labāko atzinis "Pilnīgs vakars".

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Haley Heynderickx - Oom Sha La La

Emocionālu un reizē intelektuālu dziesmu autore no Portlendas, ASV - tā ir Haley Heynderickx.
 

Martas plate

Parcels - Parcels

 
Jauna mūzika no Austrāljā radušās un nu jau Berlīnē bāzētās apvienības  - tas ir 12. oktobrī izdotais "Parcels" debijas albums ar tādu pašu nosaukumu. Šie mākslinieki tiek dēvēti par 2018. gada "The Beach Boys" vai "The Bee Gees" - viņi skan tieši tik vecmodīgi, lai būtu stilīgi.
 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Triana Park & Jānis Aišpurs - Stars
 

Kad "Triana Park" satiek "The Sound Poets" jau nu nē, bet Jāni Aišpuru gan, tad mēs par šo faktu varam tikai priecāties. Šonedēļ "Pieci brauc" stūrē Linda Samsonova, un nebūs ne vakara bez šīs skanīgās kompozīcijas!

 

"Pilnīgs vakars" nedēļas dziesma

 Chris Malinchak & Kiesza - Weird Kid 
 
 
Šī nav pirmā ņujorkieša Chris Malinchak un kanādietes Kiesza sadarbība - viņu kopdarbs "Mother" bija pietiekoši veiksmīgs, lai abi mākslinieki nonāktu arī pie šī singla. Klausies pilnīgi katru "Pilnīgu vakaru" šonedēļ!
 
 
Jaunumi pašmāju mūzikā
  1. Triana Park & Jānis Aišpurs - Stars
  2. Bad Habits - Black Hawk