Arī Dziesmu un deju svētku nedēļā runājam par dažādiem mūzikas jaunumiem - gan tepat Latvijā, gan ārpus valsts robežām. Lasi un uzzini, kāda šonedēļ ir Pieci.lv dīdžeju mūzikas izvēle: "Jaunās mūzikas stūrītis" ar Arti Volfu, Martas Grigales "Martas plate", "Pieci brauc" ierakstu ieraksts un "Pilnīgs vakars" nedēļas dziesma!

Kā ierasts, sāksim ar jaunumiem pašmāju mūzikā. Grupa "Double Faced Eels" laiduši klajā pirmo dziesmu latviešu valodā - "Atspulgs". Jaunas dziesmas piedāvā arī Madara Dzintara ("Saldējums"), Kristiāna ("Vētras"), un "Sub Scriptum" ("Uz pauzes").

 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Melody’s Echo Chamber - Shirim

Artis Volfs piedāvā doties psihodēliskā ceļojumā kopā ar dziesminieci Melody Prochet.

 

Martas plate

Florence + The Machine - High as Hope

"Florence + The Machine" ceturtais studijas albums "High as Hope" saņēmis gana labus kritiķu vērtējumus, bet pretrunīgas klausītāju atsauksmes - dzirdami gan sajūsmas saucieni, gan vilšanās, bet viens ir skaidrs - šī joprojām ir aktuāla un pieprasīta muzikālā apvienība, kurai nebūs problēmu izpārdot koncertus. 

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Martin Solveig - My Love

Šonedēļ "Pieci brauc" uz viena viļņa ar franču dīdžeju Martin Solveig un viņa jaunāko veikumu "My Love".

 

"Pilnīgs vakars" nedēļas dziesma

Years & Years - All For You

Jaunākais "Years & Years" singls pavisam noteikti kļūs par šīs vasaras hitu, par ko jau šonedēļ sāks rūpēties "Pilnīgs vakars".

 

Jaunumi pašmāju mūzikā

  1. Double Faced Eels - Atspulgs
  2. Madara Dzintara - Saldējums
  3. Kristiāna - Vētras
  4. Sub Scriptum - Uz Pauzes