Pa vidu spožai saulei, pēkšņam siltumam un nepārprotamai pavasara atnākšanai, klāt ir arī jauna mūzika. Pieci.lv ēterā turpinām klausīties gan "Ierakstu ierakstu" un "Pilnīgs vakars" nedēļas dziesmu, gan "Martas plati" un Arta Volfa sarūpētos muzikālos jaunumus.

Starp citu, arī pašmāju mūzikā par jaunumiem nevaram sūdzēties - The Sound Poets izdevuši jaunu dziesmu "Nav par vēlu", arī Reiks radījis jaunu singlu kopā ar Pēteri Upelnieku - "Ne līdz galam", savukārt Rīgas Modes piedāvā savu versiju par dziesmu "Redz kā tu ar mani" no maijā gaidāmā veltījumu albuma "Mans draugs - Mārtiņš Freimanis". 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Kali Uchis feat. BIA - Miami

 
 
"Jauna R&B dīva ir dzimusi," par Kali Uchis talantu ir pārliecināts Artis Volfs. "Viņas debijas albumu "Isolatian" palīdzējusi radīt prominenta kompānija, kuras rindās ir Damon Albarn, Tyler, The Creator, Kevin Parker no Tame Impala un Thundercat.''

 

Martas plate

Various Artists - Revamp: Reimagining the Songs of Elton John & Bernie Taupen

 

Tuvojoties Eltona Džona pēdējai tūrei, 6. aprīlī klajā laisti divi mūziķa kaverversiju albumi: Revamp & Restoration. Ja otrajā britu popa karaļa dziesmas uzticētas kantrī mūziķiem, tad pirmajā, kuru šonedēļ klausāmies kā "Martas plati", atrodami tādu zvaigžņu vārdi kā Ed Sheeran, Sam Smith, Lady Gaga, The Killers, Mumford & Sons, Florence + The Machine un citi, kuri ietērpuši pasaules slavenās sera Eltona Džona dziesmas pavisam jaunās skaņās. 

 

“Pieci brauc” ierakstu ieraksts

Alice Merton - Lash Out

 

Daudzsološā māksliniece Alice Merton, kura plašāku atpazīstamību ieguva ar hitu "No Roots", laidusi klajā debijas EP un piedāvā savu jaunāko singlu "Lash Out". Mūzikas kritiķi sajūsmā, "Pieci brauc" arī. Klausies katru vakaru ap 18:45!

 

“Pilnīgs vakars” nedēļas dziesma

Cardi B feat. SZI - I do

 

25 gadus jaunā amerikāņu māksliniece Cardi B izdevniecības "Atlantic Records" paspārnē 6. aprīlī izdevusi savu debijas albumu "Invasion of Privacy", kurā savu artavu devuši arī tādi izpildītāji kā Migos, Chance the Rapper, 21 Savage u.c. Savukārt Karmena un Aleksis kā savu nedēļas dziesmu izraudzījušies Cardi B un SZA kopdarbu "I do" - albuma fināldziesmu, kuru "The Washington Post" nosaukuši par Cardi B "uzvaras runu".

 

Jaunumi latviešu mūzikā

The Sound Poets - "Nav par vēlu"

 

Rīgas Modes - "Redz kā tu ar mani"

 

Reiks & Pēteris Upelnieks - "Ne līdz galam"