Neticami, bet pavasaris ir jau pusē! Sarosās ne tikai kaķi, bet arī mūziķi, piedāvājot jaunas dziesmas un albumus, no kuriem Pieci.lv dīdžeji ir izvēlējušies sev tīkamākos. Lasi tālāk un uzzini, kas atrodams Arta Volfa "Jaunās mūzikas stūrītī", kurš albums kļuvis par "Martas plati", un kuras dziesmas izvēlējušies raidījumi "Pieci brauc" un "Pilnīgs vakars".

 

 

 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Kamasi Washington - Fists Of Fury

 

Šonedēļ Artis Volfs aicina klausīties džezu. Šis ir pirmais singls no ģēnija Kamasi Washington jaunā albuma "Heaven And Earh", kas dienas gaismu ieraudzīs 22.jūnijā.
 

 

Martas plate

Kali Uchis - Isolation

 

Iedvesmojoties no pagājušās nedēļas Jaunā mūzikas stūrīša, šonedēļ Martas Grigales izvēle par labu jaunajai un kolumbiešu izcelsmes amerikāņu R&B māksliniecei Kali Uchis, kuras debijas albums "Isolation" izdots 6. aprīlī, tā tapšanā piedaloties tādiem grandiem kā Damon Albarn, Tyler, The Creator, Kevin Parker no Tame Impala un Thundercat. Arī Pitchfork atzinīgi novērtējuši Kali Uchis veikumu, ierindojot viņas debijas albumu labākās jaunās mūzikas izlasē.

 

“Pieci brauc” ierakstu ieraksts

Prāta vētra - Par to zēnu, kas sit skārda bungas

 

Magnuss Eriņš atgriežas no atvaļinājuma, izvēloties spilgtāko jaunumu latviešu mūzikā - "Prāta Vētras" aprīļa beigās gaidāmā albuma tituldziesmu. Iesakām noskatīties arī dziesmas videoklipu, kura veidošanā piedalījušies vairāk nekā 50 cilvēku! 

 

“Pilnīgs vakars” nedēļas dziesma

Sigrid - High five

 

Šonedēļ "Pilnīgs vakars" dod pieci uzlecošajai norvēģu zvaigznei Sigrid, atskaņojot viņas jaunāko veikumu "High Five". Mums ir pamatotas aizdomas, ka šis kļūs par hitu ne tikai "Pilnīgā vakarā"!

 

Jaunumi latviešu mūzikā

  1. Prāta Vētra - "Wonderful Day"
  2. Audiokvartāls - "Pasauli nonestu tev"
  3. PAVLO & milktune - Pa viļņiem

P.S. Ar nepacietību gaidām arī Justa jauno albumu!