Neticami, bet Saeimas vēlēšanu trakums ir aiz muguras. Tikmēr mūziķi turpina radīt jaunas kompozīcijas, bet mēs turpinām jums tās atskaņot un par tām stāstīt. Pašmāju džezfanka apvienība "Very Cool People" laidusi klajā singlu "Pa apli" no nākamā gada februārī gaidāmā jaunā albuma. Dziesmā piedalās arī Latvijā zināmie mūziķi ansis, Kristīne Prauliņa un Edavārdi. Interesanti, ka pēdējo reizi "Very Cool People" izdeva kompozīciju latviešu valodā pirms desmit gadiem. Vēl pirms albuma izdošanas grupa pārstāvēs Latviju nozīmīgajā mūzikas notikumā Eurosonic Noorderslag, kas janvārī norisināsies Groningenā, Nīderlandē. Jaunu dziesmu piedāvā arī grupa "Sub Scriptum" - "21. gs. mode", kas vēsta par to, līdz kam mūs ir novedušas šī gadsimta tendences. Savukārt, runājot par albumiem, esam sagaidījuši apvienības “Satellites LV” “Ego uguņo" - tajā apkopotas no 2007. līdz 2017. gadam tapušas dziesmas, kas dažādu iemeslu dēļ nav tikušas iekļautas līdzšinējos albumos, bet ir gana vērtīgas, lai ļautu tām uguņot šajā platē.

Bet kas šonedēļ uzrunājis Pieci.lv dīdžejus? Lasi tālāk un noskaidro!

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Riz MC - Mogambo

Riz MC (Rizwan Ahmed) ir Pakistānas izcelsmes aktieris un reperis no Anglijas, kurš var lepoties gan ar dažādiem apbalvojumiem, gan vietu 2017. gada Time 100 pasaules ietekmīgāko cilvēku topā. Šajā singlā viņš ietekmējies no Bollywood klasikas "Mr. India".
 

Martas plate

The Knocks - New York Narcotic

Ņujorkā bāzētais elektroniskās mūzikas duets 28. septembrī laidis klajā savu otro studijas albumu. Dziesmu sarakstā redzami vairāki viesmāklinieki, tostarp "Foster The People", Big Boi u.c.

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Anderson .Paak feat. Kendrick Lamar

Spēcīgs veikums mūziķu Andersoon .Paak un Kendrick Lamar izpildījumā no .Paak topošā albuma "Oxnard" - tā izdošanas datums gan vēl nav zināms. 

 

"Pilnīgs vakars" nedēļas dziesma

Sigrid - Sucker Punch

Ja šī brīža popmūzikā ir kāda dāma, kas vienu pēc otra piedāvā neatvairāmus hitus, tad tā ir norvēģu mūziķe Sigrid. Viņas kabatā jau "Don't Kill My Vibe", "Strangers", "High Five" un citi veiksmīgi hiti, un nu arī "Sucker Punch" trāpa desmitniekā!

 

Jaunumi pašmāju  mūzikā

  1. Sub Scriptum - 21. gs. mode
  2. Very Cool People pied. ansis, Kristīne Prauliņa, Edavārdi - Pa apli
  3. Satellites LV - Ego uguņo