Jaunumi no Frank Ocean, Clean Bandit svaigākais singls, Edavārdi jaunais albums, u.c. Aktuālākais mūzikas pasaulē šajā nedēļā, pēc Pieci.lv dīdžeju domām.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieci Brauc #IerakstuIeraksts

Frank Ocean - Chanel

2016. gada vasaras izskaņā dziedātājs, reperis un dziesmu autors Frank Ocean izdeva savu lielisko otro studijas albumu “Blonde”, kuru tajā laikā klausījāmies arī pie Ketijas Šēnbergas kā “nedēļas plati”. Tagad, agrā 2017. gada pavasarī, Frank Ocean, nevienu nebrīdinot, izlaidis jaunu dziesmu 'Chanel'. Ņemot vērā dziesmas nosaukumu, nav pārsteigums, ka dziesma jau izmantota kompānijas “Chanel” reklāmā.

Frank Ocean ar 'Chanel' klausies visu šo nedēļu raidījumā “Pieci brauc”.

 

 
 

Pilnīgs Vakars #NedēļasDziesma

Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony

Raidījumā “Pilnīgs vakars” šajā nedēļā klausāmies britu grupas Clean Bandit un zviedru sensācijas Zara Larsson kopdarbu 'Symphony', kas tika laists klajā aizvadītajā piektdienā, 17. martā. Dziesmai tapis arī spēcīgs mūzikas videoklips, kuru, starp citu, mākslinieki paši arī režisējuši.

Clean Bandit un Zara Larsson kopdarbu 'Symphony' šonedēļ klausies raidījuma “Pilnīgs vakars” pašā sākumā.

 

 
 

Arta Volfa #JaunāsMūzikasStūrītis

Hurray For The Riff Raff - Living In The City

Šonedēļ Arta Volfa “jaunās mūzikas stūrītī” klausies izdomātas personas Navita Milagros Negron dzīvesstāsta pirmo daļu. Pēc otrās daļas lūkojies amerikāņu folk-blues apvienības Hurray For The Riff Raff albumā “The Navigator.

 

 

 

Ketijas Šēnbergas #NedēļasPlate

Intars Busulis - Nākamā pietura

Marta sākumā Intars Busulis laida klajā savu jaunāko solo albumu “Nākamā pietura”, kur sadarbojies ar komponistu Kārli Lāci un “Abonementa orķestri”. “Mēs eksperimentējam. Eksperimenti ar skaņām, ar melodijām, ar formām - ar visu, ar ko var eksperimentēt mūzikā, to mēs esam ielikuši šajā albumā,” par albumu stāsta pats Busulis.

Albuma koncertturneju Intars Busulis kopā ar “Abonementa orķestri” ieskandinās 29. aprīlī Daugavpilī, bet turnejas lielais noslēgums gaidāms 17. jūnijā Dzintaru koncertzālē.

Ketijas Šēnbergas ētera laiks šonedēļ paies Intara Busuļa zīmē, katru dienu varēsi dzirdēt kādu dziesmu no tā!  

 

 

 

Jaunums latviešu mūzikā

Edavārdi - Īstas acis

Vienā dienā ar Drake jauno ierakstu "More Life", jaunu albumu ir izdevis arī pašmāju reperis Edavārdi. 10 dziesmu albumā "Īstas acis" 4 kompozīcijās dzirdama arī dziedātājas Kristīnes Prauliņas balss. Reizē ar albumu, dienasgaismu ieraudzījis arī dziesmas 'Zilie ekrāni' mūzikas videoklips, kuru veidojis fotogrāfs un režisors Artūrs Krūmiņš. 

"Albums "Īstas acis" un dziesma 'Zilie ekrāni' ir par sevis meklēšanu informācijas laikmetā. Dziesmās tiek runāts par to, cik bieži mēs savās galvās mēģinām izdzīvot scenārijus un attēlus, kuriem nav nekādas saistības ar vidi, kurā mēs reāli uzturamies," stāsta reperis. 

Edavārdi jaunā albuma prezentācijas koncerts solās būt viens no iespaidīgākajiem repera karjerā, tas gaidāms 8. aprīlī, klubā "Melnā piektdiena".