Raidījumā, kurā beidzot atgriezās tā pamatsastāvs - Aleksis Vilciņš un Magnuss Eriņš, klausījāmies 6  latviešu mūziķu dziesmas. Par raidījuma klausītāju iemīļotāko kļuva Sam Galifanac, īstajā vārdā Gata Sviķa, dziesma "Little Bit Of Love", savukārt lielāko pretestību saņēma Sintijas Velmes, Color  Maze un Demaui kompozīcijas. Kā veicās visiem raidījumā atskaņotajiem skaņdarbiem, uzzināsi ierakstā pa kreisi. 

"Pieci latvieši" ēterā skan trešdienās no plkst. 19:45. Ja spēlē, dziedi, muzicē, savas dziesmas sūti latviesi@pieci.lv! 

 

18. aprīļa raidījumā klausījāmies: 

Color Maze - Glowing Snow

Tehnisku iemeslu dēļ grupa Broken Roll ir nomainījusi savu nosaukumu un izdevusi singlu par Ziemassvētku laiku - mīlestību un draudzību. 

 

Sintija Velme - Fight For Love

Jaunākais Sintijas Velmes skaņdarbis tapis pateicoties dalībai kādā TV šovā, kurā gūtās emocijas motivējušas viņu spert nopietnus soļus Latvijas mūzikas scēnā. 

 

Lake Notion - Sleepers

Trīs puiši, kuri ir grupas Lake Notion satāvā, aicina mūs uz intrapersonālu ballīti. Savu skanējumu viņi raksturo kā riemtuniecisku, tiesa - klasiskais sex, drugs and rock'n'roll šeit nebūs. 

 
Sam Galifanac - Little Bit Of Love 
 
Gatis Sviķis dziesmu "Little Bit of Love" radījis pirms kāda laika, taču informācija par šo censoni ir diezgan skopa. Par spīti tam, dziesma nopelnījusi vairāk kā 30 tūkstošus klausījumu! 
 

 

Demaui - Noctiluca

Gandrīz gadu pēc pēdējās oficiāli izdotās dziesmas, elektroniskās mūzikas mākslinieks, bītmeikeris Demaui ir atgriezies ar jaunu singlu. Nosaukums radies, iedvesmojoties no mazajiem, naktī spīdošajiem okeāna organismiem. 

 

Mārtiņš Elsiņš - Pasaulē pazudis

Mūzikas autors ir Mārtiņš Elsiņš, bet dziesmā izmantota Raiņa dzeja. Lai arī sākumā dziesma šķiet mierīga un liriska, tās vidū sagaida mežonīgs ģitāras solo.  Dziesma “Pasaulē pazudis” ir par laiku, kurā kāds lauku zēns dzīvo. Viņš nonāk svešā vidē un nesaprot, kur visi steidzas. Vidusdaļā sagaida pavērsiena punkts – neziņa par to, kas notiks tālāk un kurp dzīves ceļš aizvedīs.