Novembris raidījumā "Pīci breinumi" nebūs vien patriotisma mēnesis, bet arī meiteņu mēnesis. Uz mēnesi raidījumā atgriežas raidījuma iepriekšējā vadītāja Sintija Augustova, un visa mēneša garumā kopā ar Annu Elīzu Dreli abas ne vien pārrunās dažādus meiteņu niķus, stiķus, bet arī uzrunās iedvesmojošas meitenes un sievietes no Latgales. 
 
Pirmajā raidījumā pie mums viesos koncertzāles "GORS" vadītāja Diāna Zirniņa, kura kādreiz pati strādājusi kā radio dīdžejs jeb raidījuma vadītāja. Diānai gan vēl nācies strādāt ar diskiem nevis elektroniskām pleilistēm, un katru dziesmu bija jāsameklē lielajā disku plauktā un īstajā brīdī jāuzspiež "play" poga, lai dziesma aizietu ēterā. 
 
Diāna nesen viesojās "Pusnakts šovā septiņos" pie Jāņa Skuteļa (vai precīzāk Jānis ar visu filmēšanas grupu viesojās viņas koncertzālē "GORS", kur notika divu raidījumu ieraksts) un Jānis aktualizēja jautājumu par pareizu koncertzāles nosaukuma izrunāšanu. Noklausies #5breinumus un turpmāk vienmēr izrunā vārdu "GORS" precīzi un profesionāli, kā arī uzzini, kādi "brīnumi" notikuši koncertzāles atklāšanas dienā, kas jādara, lai dabūtu Latgaliešu kultūras gada balvu "Boņuks" un cik Boņukus pagājušā gadā dabūjuši "Latgalīšu reps" puiši. Nu un vēl, protams, arī par zeķubiksēm un citām meiteņu padarīšanām.
 
Sveicieni Edgaram, kurš šobrīd aizceļojis uz Norvēģiju, paošņāt tur gaisu un izstaigāt fjordus! Gaidīsim tevi novembra beigās atpakaļ! Sveiciens arī Eduardam, mēs jūs, puiši, meiteņu mēnesī neesam aizmirsušas. Audzējiet ūsas, jo novembris ir arī vīriešu (un precīzāk - vīriešu veselības) mēnesis! #movember