Kā ierasts, sāksim ar pašmāju mūzikas jaunumiem. Veltījumu sava draugam, pāragri aizsaulē aizgājušajam mūziķim Valteram Frīdenbergam, laidis klajā Kārlis Būmeisters, kurš ir arī singla mūzikas autors, savukārt tekstam izvēlētas Kārļa vectēva dzejas rindas. Dziesma ar nosaukumu "Ceļi atpakaļ" bija plānota kā dueta "Valters un Kaža" atgriešanās singls, taču diemžēl šis nodoms palika neīstenots.

Ja esi rudens noskaņas meklējumos, noteikti "iemet ausi" džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas jaunajā četru dziesmu EP "A Warmer October". Ja vēlies "Dejot trakāk", tad vari to darīt "Astro'not" jaunā singla pavadībā. Par jauniem singliem parūpējušies arī apvienība "Neon Saturdays" ("Gravity") un Rihards Bērziņš ("Aiz durvīm").

Lasi tālāk un uzzini, kādus singlus un albumus šonedēļ izvēlējušies Pieci.lv dīdžeji!

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Empress of - Just The Same

Empress Of - kaut arī izklausās pēc apvienības nosaukuma, tas ir R'n'B dziedātājas Lorely Rodriguez pseidonīms jeb solo projekts. Stilīga mūzika no Losandželosas! 

 

Martas plate

Robyn - Honey

Šo mēs gaidījām ilgi. Cik ilgi? Tieši astoņus gadus. Iepriekšējais zviedru mūziķes Robyn albums "Body Talk" tika izdots tālajā 2010. gadā, bet nu ir sākusies jaunā - "Honey" ēra. Secinājums - pierādās tas, ka labs nāk ar gaidīšanu. Albums guvis starptautisku mūzikas ekspertu atzinību, vietnē Metacritic saņemot 89 no 100 punktiem.

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

The Chainsmokers feat. Aazar

Grammy balvu laureāti "The Chainsmokers", sadarbojoties ar franču mūzikas producentu Aazar, laiduši klajā singlu "Siren", ko šonedēļ piedāvā klausīties Magnuss Eriņš un "Pieci brauc".

 

"Pilnīgs vakars" nedēļas dziesma

Icona Pop - Rhythm in My Blood 

 
Vai meitenēm izdosies vēlreiz sasniegt sava lielākā hita "I Love It" panākumus? To rādīs laiks, bet šonedēļ "Pilnīgā vakarā" vari dziedāt un kustēties līdzi viņu jaunākajam veikumam.
 
 
Pašmāju mūzikas jaunumi
 
  1. Astro'n'out - Dejot trakāk
  2. Kārlis Būmeisters - Ceļi atpakaļ
  3. Kristīne Prauliņa - A Warmer October
  4. Neon Saturdays - Gravity
  5. Rihards Bērziņš - Aiz durvīm