Pavasaris atnesis negaidīti apjomīgu pašmāju jaunās mūzikas birumu. Jaunu singlu no topošā albuma izdevusi grupa "Astro'n'out", bet veselus divus - "Carnival Youth". Savus klausītājus ar jaunumiem iepriecinājuši arī Chris Noah, "Laika suns", Kontraflovs, Edavārdi un citi. Lasi tālāk un noskaidro, kādus singlus un albumus šonedēļ nolēmuši izcelt Pieci.lv dīdžeji!

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Little Simz - Venom

 
Lai gan debitējusi jau pirms 4 gadiem, Artis Volfs uzsver, ka Londonas repere Simbi Ajikawo joprojām ir nepelnīti nenovērtēta mūsdienu mūzikas "parādība".

 

Martas plate

Hozier - Wasteland, Baby!

 
Neticami, bet jau 6 gadi pagājuši kopš sākās "Take Me To Church" veiksmes stāsts. 1. martā esam sagaidījuši īru mūziķa jaunāko veikumu - viņa otro studijas albumu "Wasteland, Baby!", kurā atrodamas veselas 14 kompozīcijas.

 

Ierakstu ieraksts

Gesaffelstein feat. Pharrel Williams - Blast Off

 
Kāda kombinācija! Franču mūzikas producents Gesaffelstein savienojumš ar Pharrell Williams vokālu un Karmenu Stepanovu pie "Pieci brauc" stūres. Mūsuprāt, izklausās pēc plāna.

 

Naktslokāla vokāls

Chris Noah - Inside Out

 
Šī ir trešā un pēdējā kompozīcija no pašmāju mūziķa Chris Noah un britu producenta Kristofer Harris kopīgi radītā dziesmu cikla, kas seko atzinību jau guvušajām "River" un "Fall Through".

 

Jaunumi pašmāju mūzikā:

  1. Carnival Youth - Birthday un Phantom Planet
  2. Astro'n'out - Multivitamīnu multipaka
  3. Edavārdi - Būt laimīgam
  4. Chris Noah - Inside Out
  5. KATŌ - Es gāju par tālu
  6. Laika suns - Pavasari
  7. Kontraflovs, pied. Liva - Blūzs III Daļa
  8. Audiokvartāls - Tu man pajautā
  9. Ed Rallidae - Marterpiece
  10. Adriana Miglāne - Beautiful Way