Kā pirmie, protams, jaunumi pašmāju mūzikā. Mūziķu apvienība "Tev tuvumā" laiduši klajā Renāra Kaupera dziesmu ar Leona Brieža vārdiem “Gaismiņ, teci man pa priekšu”. Dziesmas ierakstā, kurā bija jāskan arī Valtera Frīdenberga skanīgajai balsij, piedalījušies Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Artūrs Skrastiņš, Jānis Aišpurs, Renārs Kaupers un, protams, Putnu Balles Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Kārlis Būmeisters un Elvijs Bušs.

Hip-hopa mūziķis Arturs Skutelis sācis izdot soloalbumu “Lavīna”, kas publicēts pa vienam skaņdarbam, singlos, un kā vienots audioieraksts tiks izdots tad, kad būs pabeigta pēdējā dziesma. Šobrīd hip-hopa cienītāji jau var priecēt ausis ar skaņdarbiem: "Kaķis baložu barā", "Pēdējie bohēmas akordi" un "Ardievu". 


Turpinājumā uzzināsi Pieci.lv dīdžeju mūzikas izvēles šīs nedēļas ēteram!


Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Theophilus London feat. Tame Impala - Only You

 

Nedēļas plate

Nao - Saturn

Šonedēļ darba dienas pavadīsi kopā ar Lindu Samsonovu klausoties britu mākslinieces Nao nesen iznākušo otro studijas albumu "Saturn". Mākslinieces mūzikā savijas soulmūzika, elektronika, fanks un R'n'B, savu muzikālo žanru kokteili Nao izvēlējusies definēt kā "wonky funk". 

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

LSD - Mountains feat. Sia, Diplo, Labirinth

Mājupceļš šonedēļ kā pa kalniem, jo Magnuss Eriņš "Pieci brauc" laikā izvēlējies atskaņot projekta "LSD" jaunāko veikumu "Mountains". Zem nosaukuma "LSD" slēpjas trīs mūzikas pasaulē iemīļoti un zināmi vārdi  - Labirinth, Sia un Diplo. 

Pašmāju mūzikas jaunumi:

  1. Tev tuvumā - Gaismiņ, teci man pa priekšu
  2. Arturs Skutelis - Kaķis baložu barā
  3. Arturs Skutelis - Pēdējie bohēmas akordi
  4. Arturs Skutelis - Ardievu