Labdarības maratons Dod pieci! ir pusē, līdz šim ziedotāju izvēlēto dziesmu TOP5 ir maratona himna Apskāvieni cik, kas izvēlēta 15 reizes, kā arī pa 9 reizēm ziedotāji aicinājuši atskaņot Prāta Vētras “Meklēt vienam otru”, Intara Busuļa “Miglas rīts”, Putnu Balles “Divi eņģeli” un Latvijas zvaigžņu kora izpildīto “Kaut kur ziemeļos – Divas dvēseles”.  Līdz šim “dārgākā” ziedotā dziesma 1500 eiro apmērā ir Kings of Leon kompozīcijas “Last Mile Home” akustiskā versija.

Tradicionāli labdarības maratona "Dod pieci!" ziedotāji priekšroku dod dziesmām latviešu valodā. Arī šogad pirmajā desmitniekā pārstāvēti pašmāju mākslinieki. Līdera pozīciju ieņem Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora un My Radiant You ar šī gada "Dod pieci!" himnu “Apskāvieni cik”, kura dzīvajā izpildījumā bija klausāma arī maratona atklāšanā. Tai seko Prāta Vētras “Meklēt vienam otru”, Intara Busuļa “Miglas rīts”, Putnu Balles “Divi eņģeli” un Latvijas zvaigžņu kora izpildīto “Kaut kur ziemeļos – Divas dvēseles”. Otrajā biežāk ziedoto dziesmu pieciniekā ir Renāra Kaupera un Kaspara Zemīša izpildītā kompozīcija “Esi man blakus”, kura skanēja arī dzīvajā izpildījumā "Dod pieci!"stikla studijā. Populārāko dziesmu vidū ir arī Sus Dungo izpildītā kompozīcija “Tēta dārzs” un “Gaismiņ, teci man pa priekšu”, ko izpilda mūziķu apvienība Tev tuvumā, kā arī Bermundu Divstūra kompozīcija “Roku Okeāns”. Bermundu Divstūris stikla studijā viesosies jau šodien, 20. decembrī, plkst 18:45, lai izpildītu arī šo kompozīciju.

Līdz šim dārgākās kompozīcijas, kas izvēlētas 2018. gada "Dod pieci!" labdarības mērķa atbalstam, ir Kings of Leon dziesma “Last Mile Home” (1500 eiro), Intara Busuļa “Viss ir iespējams” (1000 eiro) un John Surman izpildītā dziesma “Portrait of a Romantic” (1000 eiro).

Arī 2017. gada labdarības maratona laikā pieprasītāko dziesmu TOP 10 iekļuva tikai pašmāju izpildītāji: pirmo trijnieku veidoja Intara Busuļa izpildītā dziesma “Miglas rīts”, Prāta Vētras un Musiqq kopdarbs “Debesis iekrita tevī”, kā arī Prāta Vētras dziesma “Tevis dēļ”. Pieprasītāko dziesmu vidū bija arī “Uzsniga sniedziņš balts” Brāļu Ziemeļu izpildījumā, Putnu Balles “Divi eņģeļi”, Igo “Alises iela”, Mārtiņa Freimaņa izpildītā “Pie Dieviņa gari galdi”, Musiqq “Silta sirds”, Dona “Zelta kamanas” un “Circenīša Ziemassvētki” Emīla Dārziņa mūzikas skolas zēnu kora dziedājumā. Līdzīgi bija arī 2016. gada pieprasītāko dziesmu rezultāti – pirmajā desmitniekā bija atrodami tikai latviešu mūziķi un dziesmu izpildītāji!

Ziedot ar dziesmu var gan apmeklējot interneta vietni www.dodpieci.lv, gan klātienē pie stikla studijas ziedojumu kastītē vai ar maksājumu karti pie ziedot.lv brīvprātīgajiem. Minimālais ziedojums par dziesmu ir 5 eiro.