Labdarības maratons Dod Pieci pēc 144 stundu raidīšanas no stikla studijas Doma laukumā noslēgsies ŠOVAKAR, 23. decembrī pl.22:00 ar 2 STUNDU tiešraidi Latvijas Televīzijas 7. kanālā, kas sāksies pl.20:00. Maratona noslēdzošajās stundās Dod Pieci stikla studijā šovakar vēl uzstāsies Evita Zālīte un Ilze Grunte, Linda Leen, Goran Gora un Dons. 


Dod Pieci mērķis šogad ir atbalstīt ģimenes, kuras vēlas uzņemt bērnu namu bērnus. Minimālais ziedojums vismaz 5 eiro apmērā, ko par vienu dziesmu var veikt labdarības maratona mājas lapā www.dodpieci.lv, nodrošinās vismaz pusstundu praktiskas un emocionālas palīdzības atbalsta programmā Plecs. Ziedot un pieteikt dziesmu var arī Dod Pieci stikla studijas Info punktā, kas strādā no pl.10:00-22:00.

Dod Pieci rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv, ar SEB bankas, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa un Latvijas Valsts Radio un Televīzijas centra atbalstu.  


Dod Pieci norisei var sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā, kā arī tiešsaistē www.dodpieci.lv un www.lsm.lv.


Par saziedoto summu rīt, Dod Pieci maratona noslēdzošajā dienā, varēs uzzināt radio Pieci.lv ēterā un tiešsaistē, kā arī LTV1 Dienas ziņās plkst.18:00 un Panorāmā pl.20:30. Gala summas paziņošana notiks maratona noslēgumā pl.22:00.