Dod Pieci mērķis šogad ir atbalstīt ģimenes, kuras vēlas uzņemt bērnu namu bērnus. Minimālais ziedojums vismaz 5 eiro apmērā, ko par vienu dziesmu var veikt labdarības maratona mājas lapā www.dodpieci.lv, nodrošinās vismaz pusstundu praktiskas un emocionālas palīdzības atbalsta programmā Plecs.


Labdarības maratons Dod Pieci pēc 144 stundu raidīšanas no stikla studijas Doma laukumā noslēgsies sestdien, 23. decembrī pl.22:00 ar tiešraidi Latvijas Televīzijas 7. kanālā.

 Dod Pieci rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv, ar SEB bankas, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa un Latvijas Valsts Radio un Televīzijas centra atbalstu.  


Līdz pat 23. decembrim Dod Pieci norisei 24 stundas diennaktī var sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā, tiešsaistē www.dodpieci.lv un www.lsm.lv, kā arī LTV1 ēterā, kur naktīs skatāma tiešraide no Pieci.lv stikla studijas Doma laukumā. Par saziedoto summu maratona laikā ik dienu var uzzināt radio Pieci.lv ēterā un tiešsaistē, kā arī LTV1 Dienas ziņās plkst.18:00.
Labdarības maratona Dod Pieci studijā katru dienu viesojas dažādas Latvijā zināmas personības un iemīļoti mūziķi.