"Kopā būšanas tēma ir ļoti jūtīga. Ir viens solis no mirkļa, kad es jūtos kā vislabākā mamma pasaulē, līdz brīdim, kad šķiet - man nekas neizdodas. Bērni ir konstants izaicinājums - pastāvīgs ir tikai tas, ka visu laiku kaut kas mainās. Pa vidu vēl nepieciešamība fiziski būt darbā, un nedrīkst aizmirst savas emocionālās vajadzības. Kā būt kopā pa īstam, nevis vienkārši blakus? Apskāviens ir kaut kas tik vienkāršs, bet neapstrīdami apskāviena brīdī jūs esat kopā. Un es ticu, ka vecākam tas ir tikpat būtisks kā mazajam ķiparam," par dziesmas tapšanu teikusi Upmane-Holšteine.

Viņa atzina, ka saprot šī gada labdarības maratona tēmas izraisīto diskusiju, jo arī  pati saskārusies ar apkārtējo neizpratni par vēlmi mācīties kļūt par labu mammu. Savukārt "My Radiant You" solists un četru bērnu tētis Jānis Driksna ir pārliecināts, ka stipras ģimenes ir nākotnes pamats.


Kopš 2016. gada labdarības maratona draugi, tautā populāri un mīlēti mūziķi, ik gadu dāvina "Pieci.lv" klausītājiem oficiālo "Dod pieci!" himnu, kas spilgti atspoguļo katra gada tematiku. 

Dziesmas vārdu un mūzikas autori ir Māra Upmane-Holšteine, Jānis Driksna un Rūdolfs Budze (DJ Rudd), kurš ir arī dziesmas producents. Dziesmas tapšanā piedalījies arī grupas "Triānas parks" basģitārists Kristaps Ērglis.