5 visbiežāk ziedotās dziesmas šīgada labdarības maratonā Dod Pieci.

 

 

 

 

 

 

 

5. Prāta Vētra - Meklēt vienam otru

 

Par grupas Prāta Vētra kompozīciju "Meklēt vienam otru" šīgada labdarības maratonā Dod Pieci noziedots 37 reizes, kopā par dziesmu ir noziedoti 990 eiro. 

 

4. Musiqq - Silta sirds

 

Apvienības Musiqq dziesma "Silta sirds" bija populāra arī pagājušā gada labdarības maratonā Dod Pieci, šogad tā ierindojusies Dod Pieci lielā topa 4. vietā. Par to noziedots 57 reizes, kopā dziesma maratona mērķim ienesusi 880 eiro. 

 

3. Intars Busulis - Miglas rīts

 

Par Intara Busuļa "Miglas rīta" ziedošanu labdarības maratonā Dod Pieci mēs sakām paldies 70 cilvēkiem. Kopā dziesma "nopelnījusi" 1200 eiro. 

 

2. Prāta Vētra & Musiqq - Debesis iekrita tevī

 

Par otro populārāko dziesmu šīgada labdarības maratonā Dod Pieci kļuvis klausītāju tik ļoti iemīļotais grupas Prāta Vētra un Musiqq kopdarbs "Debesis iekrita tevī", par šo dziesmu noziedots 108 reizes, kopā tā labdarības maratona mērķim ienesusi 2134 eiro un 5 centus. 

 

1. Dod Pieci 2016 - Nepārlaužams

 

Par visbiežāk ziedoto dziesmu šīgada Dod Pieci kļuvusi labdarības maratona himna "Nepārlaužams". Dziesmas ierakstā piedalījušies ne tikai tās autori Dons, Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora, bet arī Intars Busulis, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Ralfs Eilands, Justs, Aija Vītoliņa, Marta Grigale, Markus Riva, Lauris Valters, Jānis Stībelis, Ozols, Reiks, Edavārdi, VIŅA, ansis, "Latvian Voices", kā arī Mārcis Auziņš (ģitāra) un DJ Rudd (taustiņinstrumenti, elektronika).

Par "Nepārlaužams" šogad labdarības maratonā Dod Pieci noziedojuši 133 cilvēki, dziesma vēža skarto cilvēku psihosociālās rehabilitācijas nometnēm ir savākusi 1956 eiro un 83 centus.

Pilnu sarakstu ar 500 ziedotākajām dziesmām atradīsiet te: https://dod.pieci.lv/2016/top