Šonedēļ “Tramplīns” spēlē vairāk kā pirms 4 gadiem dibinātās grupas Sudden Lights 2015. gada singlu “Priekšpilsētas valsis”, ar ko grupa sevi atkārtoti pieteica 2016. gadā. “Priekšpilsētas valsis” ir iezīmējusi svarīgu punktu grupas karjerā, jo ir vienīgā dziesma, kas skanējusi radio.

Grupā ir Andrejs, Kārlis, Mārtiņš un Kārlis. Viņi mācījās vienā mūzikas skolā, spēlēja orķestrī. Grupas stils ir alternatīvais roks. Nosaukumu “Sudden Lights” viņi domāja ilgi, jo vēlējās, lai nosaukumā būtu vārds “gaisma”. “Pēkšņās gaismas” nāca vēlāk. Kā jau minēts, grupa spēlē 4 gadus, taču nopietnāku darbību tā sāka 2016. gadā.

 

Tramplīns ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.