Dziesma "The Same One" ir pirmā Elizabetes orģināldziesma, kā arī pirmais dziedātājas singls. Tas ir stāsts par neparedzētu atkal satikšanos, sajūtām, emocijām un tobrīd piedzīvoto. Mūzikas un vārdu autore ir viņa pati, savukārt diesmas producents ir Jānis Ķirsis. 

Elizabete Gaile iedvesmu mūzikā un dziesmu rakstīšanā smeļas ilgstoši. Viens no atspēriena punktiem, radīt savu mūziku un attīstīties, bija Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas klavierklases absolvēšana. Vokālās prasmes Elizabete izkopusi pie vairākiem pedagogiem, ir dziedājusi duetos un krājusi skatuves pieredzi. Kā vienu no spilgtākajiem notikumiem min iespēju iesildīt  grupu Carnival Youth. 

"Tramplīns" ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.