Šonedēļ Tramplīnā klausīsimies dueta Paulis un Marta maija beigās izdoto dziesmu “Happy Guy”, kas ir par puisi, kurš nemaz nav tik priecīgs, kā citiem cenšas iegalvot. Stāsta varonis attur savu emocionālo pusi, ir notrulinājis jūtas un ikdienā sevi mēģina rādīt kā jautru un foršu - tā it kā viņam nebūtu nepatīkamu un drūmu emociju. Dziesma ir viņa izpausme par to, kas viņš ir un kāda ir loma, ko "Happy Guy" spēlē. 

Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā šogad norisinājās jauno izpildītāju konkurss “Pirmā plate”, kur žūrijas loceklim Guntaram Račam īpaši iepatikās duets Paulis un Marta ar dziesmu “Happy Guy”. Viņi konkursā uzvarēja, dziesma ir ierakstīta un šonedēļ tai izdots arī video.

Dziesmu ierakstīja un producēja Guntis Stankevičs.

Paulis ir skolnieks un dejo “Dzirnās”. Laikā, kad eksāmeni ir beigušies, viņam ir vairāk laika draugiem, melodijām un dziesmām. Tās viņš raksta mājās pie klavierēm. Savukārt Marta, arī skolniece, dziesmas raksta, kad nav jābūt skolā vai jāatpūšas ar draugiem. 

Tramplīns ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.