Šajā nedēļā katrā raidlaikā klausāmies Rīgā dzimušās apvienības In My Head dziesmu 'Love Had You Lost'. Par ko dziesma? Par mīlestību, protams. 

 

 

 

 

 

 

 

2015. gada martā dibinātās grupas sastāvā darbojas vokāliste un dziesmu autore Evija Smagare, ģitārists un multiinstrumentālists Armands Varslavāns, mūzikas producents Rūdolfs Iļķēns, kā arī ģitārists un komponists Kārlis Gliks. 

Rubrikā "Tramplīns" šajā nedēļā izceļam apvienības dziesmu "Love Had You Lost, kurai šī gada sākumā tapa arī mūzikas videoklips. 

Dziesma vēsta par to, cik neveikli un gandrīz vai smieklīgi var veidoties platoniskās mīlestības disonanse, kas rodas cilvēka iekšējās pasaules ietekmes dēļ, un kas spēj novērst mūs no paša svarīgākā - prieka un harmonijas. 

 

Tramplīns ir rubrika, kas tika aizsākta 2017. gada marta beigās un ik nedēļu iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu. 

Iknedēļas Tramplīna mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, taču gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, savu mūziku neaizmirsti atsūtīt uz latviesi@pieci.lv!