Šonedēļ rubrikā "Tramplīns" klausāmies Boys Will Be Boys dziesmu "MomoCore" no 27. aprīlī izdotā EP "Love Life". Kā saka puiši, mini-albums ir par vienkāršām lietām un grūtiem laikiem.  

Grupa ar pieredzi - Oskars Tupuriņš, Matīss Kļaviņš, Pēteris Ozols un Jānis Liepiņš. Par pirmssākumiem uzskatāms 2016. gads, kad tika publicēti pirmie Boys Will Be Boys ieraksti, iepriekš grupas dalībnieku ceļi krustojās apvienībā Pyro Trees.

Albums "Love Life" ierakstīts “Frida Records” studijā un to miksējis Pēteris Ozols. Ierakstā piedalījusies arī Dita Frīdenberga no grupas “Artūrs Skutelis un Tvērumi”.

Tramplīns ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.