Latvijas Radio 5 - Pieci.lv sāk jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstinās ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām! Katru pirmdienu piedāvāsim jaunu mūziķi, kura mūzikai pievērst uzmanību, kuram sekot un kurš iespējams vēl ne reizi nav dzirdēts. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņosim konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji izstāstīs un ar ko iepazīstinās katru klausītāju.

Izņēmuma kārtā - Pieci.lv FM programmas jubilejā, rubriku sākam piektdienā, kas nozīmē, ka pirmais “Tramplīna” mākslinieks iegūs nedaudz ilgāku ekspozīciju Pieci.lv ēterā. Kā pirmais rubrikā “Tramplīns” startē Chris Noah, kura dziesma “Spark” ir tā, ko izcelsim Pieci.lv ēterā.

 

Chris Noah sevi plašākai auditorijai pieteica aizvadītajā gadā, kad izdeva dziesmas “Had It All” un “You”. Dziesma, ko klausīsimies “Tramplīnā”, ir singls no 20. aprīlī gaidāmā EP “What About Tomorrow”. Albuma prezentācija norisināsies 19. aprīlī, taču no 20. aprīļa tas būs pieejams straumēšanai visos mūzikas servisos. EP galvenais motīvs ir mīlestība, taču noskaņa ir melanholiska un nostaļģiska.

Chris Noah par albumu stāsta, ka tā nosaukums radies vairāku iemeslu dēļ. Pārdzīvojot un izjūtot vilšanos, jādomā, vai rīt būs vieglāk un vai apstākļi mainīsies.

Lielāko daļu dziesmu mūziķis sarakstīja esot Vācijā, kur sev ļoti bieži jautāja “kā būs rīt”. Albumā mākslinieks cenšas būt atklāts pret sevi.