Maija Līcīte šovasar sākusi sadarbību ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu, un dziesma "Sunrise" ir šīs sadarbības rezultāts. Kā stāsta Mionia, "dziesma ir par kosmiskajām acīm, jauno saullēktu un likumsakarībām". Austrumu kultūrā to uzskata par redzošo spēku, "kā dēļ arī mēs saņemam to, ko esam pelnījuši".

Latvijā Mionia - Maija Līcīte savu darbību turpinās ar īsto vārdu, taču dziesmas būs angļu valodā, jo tā ir viņas dziesmu pamats, kā arī palīdz sadarībā ar mūzikas producentiem ārzemēs. 

Pēc atgriešanās no Eiropas tūres, kur Maija iesildīja Lubomiru Meļņiku, viņa iepazinās ar menedžeri un aģentu Danillo Pellegrinelli, kā arī sadarbojas ar mūzikas producentu Craig Leon, kurš strādājis ar Blondie, The Ramones un citām. Šobrīd tiek meklēt mūzikas izdevējs Parīzē un norisinās sagatavošanās darbi jaunam dziedātājas ierakstam.

Tramplīns ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.